درباره نرم افزار رایگان انبارداری
درباره نرم افزار رایگان انبارداری

درباره نرم افزار رایگان انبارداری ، از این نرم افزار به منظور مدیریت ورود و خروج کالای یک شرکت مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که میزان موجودی کالاها در انبار از دغدغه های مدیران یک شرکت می باشد.

به دلیل حجم بالای کالاها در انبار برخی شرکتها، ثبت و ضبط آنها به صورت دستی امکان پذیر نیست و لازم است برای این منظور از نرم افزارهای انبارداری استفاده کنیم.


مزایای استفاده از سیستم های انبارداری رایگان


با استفاده از این نرم افزارها می توان خرید و فروش کاغذی را حذف کرد و وضعیت انبارها و فرایندهای انبارداری را به طور کامل مدیریت کرد. با استفاده از این نرم افزارها می توان اطلاعات کالاها را با سرعت بالایی پیدا کرد و از مفقود شدن رسید و حواله انبار و از بایگانی کاغذهای رسید انبار جلوگیری کرد. در ضمن نگهداری و کنترل اطلاعات به آسانی صورت می پذیرد میتواند رسید و حواله های انبار را با مشخصات کامل چاپ کند. با استفاده از این سیستم های انبارداری می توان سرعت عملیات حسابداری را به میزان زیاد افزایش داد.


ویژگی های سیستم های انبارداری رایگان


این نرم افزارها قادرند بر اساس میزان موجودی کالا در انبار در زمان های گوناگون با استفاد از روش میانگین موزون قیمت گذاری انجام دهند و اطلاعات میان انبار و فروش را یکپارچه سازی کرده و موجودی منفی مواد و کالاها در انبار را کنترل کنند. از ویژگی های دیگر این نرم افزارها می توان به امکان ارسال پیامک در زمان ورود و خروج کالا و نگهداری تصویر کالا، آگاهی از نقطه سفارش، نمایش موجودی کالا در سطح شرکت و انبار بر اساس عامل ردیابی و بارکدخوان اشاره کرد.


نتیجه پایانی


نرم افزارهای انبارداری امکان ارتباط با سایر نرم افزارها مانند نرم افزار خرید و فروش، نرم افزار دبیرخانه و نرم افزار حسابداری و صدور اسناد مالی را دارند و به همین سبب قادرند سیستم یکپارچه ای را در سازمان به وجود آورند.