دلایل استفاده از نرم افزار هلو
دلایل استفاده از نرم افزار هلو

دلایل استفاده از نرم افزار هلو ، این نرم افزار به منظور دریافت و ارائه اسناد مالی از گزینه های بسیار مناسب برای انجام محاسبات و گزارشات مالی می باشد.

با فراگیری روند کار با نرم افزار هلو می توان شرکت را از لحاظ ورودی و خروجی سرمایه و پول، مدیریت کرد. این نرم افزار بسیار کاربردی و حرفه ای بوده و کار با آن بسیار راحت و مقرون به صرفه می باشد. حال در این مقاله به دو ویژگی مهم آن خواهیم پرداخت.

 

نصب و راه اندازی آسان

رای نصب این نرم افزار نیازی نیست که قبلا آموزش دیده باشید شما می توانید با رعایت دستورالعمل هایی که در هر صفحه درج شده، نرم افزار هلو را به راحتی نصب نمایید. این نرم افزار در مدت زمانی کوتاه نصب می شود و شما باید اطلاعاتی را درباره کسب و کار، مشتریان، ذینفعان، سهامداران، کارکنان، نمودار حساب های عمومی و غیره را در آن ثبت نمایید. البته در برخی موارد، مانند حساب های عمومی خود، نرم افزار هلو مواردی را پیش فرض ارائه می دهد که شما باید موضوع مربوط را فقط انتخاب کنید.


عملکرد نرم افزار هلو


شما با استفاده از این نرم افزارمی توانید برای مشتریان خود صورت حساب صادر کرده و وجه خود را دریافت نمایید و یا وارد حساب فروشندگان خود شده و مبلغ را پرداخت نمایید و یا می توانید چک صادر کرده و حقوق پرسنل خود را پرداخت نمایید. در ضمن با استفاده از این نرم افزار می توانید هزینه های خود را پیگیری کرده و وارد حساب های عمومی شده و پرداخت هایتان را انجام دهید. برای انجام این عملیات تنها لازم است اطلاعاتی را که مورد نیاز نرم افزار است به آن بدهید. در ضمن این نرم افزار قادر است اشتباهات معاملاتی رایج را تشخیص و به شما اخطار دهد.


نتیجه پایانی


به طور کلی آموزش حسابداری با نرم افزار هلو ساده و در عین حال حرفه ای می باشد و سبب صرفه جویی در زمان و افزایش کیفیت گزارشات مالی و حسابداری می شود.